پرستار سالمند

نتایج تحقیقات نشان داده سالمندان، امید به زندگی بیشتری در خانه خود دارند و حضور در خانه سالمندان، حس طرد شدن را به آن ها القا می کند. راه حل مناسب برای مراقبت از سالمندان، استخدام پرستار سالمند در منزل می باشد که هم به نسبت میتواند کیفیت ارائه خدمت به سالمند را بالا ببرد و هم امید به زندگی سالمند را بهبود ببخشد.

خدماتی که پرستار باید انجام دهد:

 1. نگهداری از سالمند بیمار
 2. دادن داروها در زمان مشخص به سالمند
 3. همراهی و پرستاری از سالمند در خارج از منزل
 4. نظافت و استحمام سالمند
 5. تعویض لباس و رسیدگی به وضع ظاهری سالمند
 6. نظارت بر فشار خون یا قند خون سالمند
 در صورتی که نیاز به انجام امور منزل هم از طرف شما، وجود داشته باشد، با هماهنگی و ثبت توضیحات مربوطه، پرستار موظف به انجام امور منزل (آشپزی، نظافت منزل و …) می باشد.

بعد از ثبت درخواست از طرف شما، کارشناسان با شما تماس گرفته و تمام شرایط را با شما چک کرده و سپس با هماهنگی، نیروی پرستار را برای مصاحبه با شما اعزام می کنند.

تمام پرستارانی که برای شما اعزام می شوند دارای تاییدیه های زیر می باشند که هر مرکز مدارک را از آن ها گرفته و پاسخگوی مسائل و امور پشتیبانی می باشد:

 • دریافت عدم سو پیشینه
 • دریافت عدم اعتیاد
 • دریافت اصل یکی از مدارک شناسایی
 • دریافت سفته 20 میلیون تومانی که پشت آن را یک ضامن معتبر امضا کرده است.

مدت زمان ارائه خدمات:

 • پرستار سالمند 24 ساعته یا پرستار سالمند شبانه روزی
 • پرستار سالمند شیفت روزانه
 • پرستار سالمند شیفت شبانه
 • پرستار سالمند ببه صورت ساعتی

 در صورتی که نیاز به انجام امور منزل هم از طرف شما، وجود داشته باشد، با هماهنگی و ثبت توضیحات مربوطه، پرستار موظف به انجام امور منزل (آشپزی، نظافت منزل و …) می باشد.

اِچپِن، یک اپلیکیشن هوشمند و مبتنی بر مکان است که درخواست شما را به مراکز ارائه دهنده خدمات پزشکی و پرستاری در منزل ارسال کرده و نزدیکترین پزشک یا پرستار به منزل شما اعزام می شود. 

از آنجا که مراکز، اعزام نیروها را انجام می دهند، شما می توانید قیمت خدمات هر مرکز را مشاهده و با دیگر مراکز مقایسه نموده و با در نظر گرفتن امتیاز هر مرکز، درخواست خود را ثبت نمایید. 

برای مشاهده حدود قیمت (قیمت نهایی توسط کارشناس و از طریق تماس تلفنی با شما، ارائه خواهد شد)، می توانید از نسخه تحت وب استفاده کرده و یا نسخه اندروید و ios را نصب نموده و در غیر اینصورت، با شماره های 66436563-021 و یا 09386110504 تماس بگیرید و از قیمت نهایی مطلع گردید.

راه های ثبت درخواست
وب اپلیکیشن

نسخه تحت وب

دانلود اپلیکیشن

اندروید و ios

فرم درخواست

ارسال ایمیل

تماس تلفنی

09386110504 021-66436563

شماره موبایل

ثبت شماره تماس با شما

Call Now Button021-66436563