ویژه دیابت

انواع خدمات مخصوص بیماران دیابتی شامل غربالگری و تشخصی زودهنگام، چکاپ دوره ای بیمار، مشاوره درمانی و تغذیه و پانسمان زخم دیابت در منزل توسط پزشک متخصص انجام می گیرد.

1- غربالگری وتشخیص زودهنگام:

غربالگری به منظور تشخیص زودهنگام این بیماری و پیشگیری از ابتلا و همینطور تغییر عوامل مستعد کننده دیابت که قابل تغییر می باشند انجام می شود.

2- چکاپ دوره ای بیمار:

چکاپ دوره ای بیمار، به منظور تشخیص میزان موفقیت در درمان و کنترل بیماری می باشد، چرا که بیماری دیابت یک بیماری پیشرونده می باشد که در واقع با گذشت زمان احتمال نیاز به مقادیر بیشتری از دارو قویا وجود دارد. هدف دیگر از انجام این چکاب بررسی وضعیت قلب، کلیه، کبد، چشم و … می باشد.

3- مشاوره درمانی و تغذیه:

مشاوره درمانی به معنی انتخاب بهترین روش درمان با توجه به شرایط جسمی – روانی بیمار می باشد. لذا در این خدمت، درمان مناسب و مشاوره تغذیه متناسب برای هر شخص بصورت کاملا اختصاصی و منحصر به فرد با توجه به شرایط توسط پزشکان و متخصصین درمانی اعزامی ارائه می گردد.

4- پانسمان زخم دیابت:

زخم پای دیابتی یکی از عوارض دردناک بیماری دیابت است. حدود ۱۵ درصد مبتلایان به دیابت، گرفتار زخم پای دیابتی می‌شوند و اگر بیمار این آسیب را جدی نگرفته و به دنبال مداوای هر چه سریع تر نباشد می تواند منجر به قطع عضو و حتی مرگ شود. مهمترین اقدام، پیشگیری از ایجاد زخم است و در صورت بروز زخم بایستی بیمار توسط پزشک، معاینه و درمان شود.

پزشکانی که برای شما اعزام می شوند همگی دارای تاییدیه ها و مدارک دال بر تخصص و صلاحیتشان هستند که هر مرکز مدارک را از آن ها گرفته و پاسخگوی مسائل و امور پشتیبانی می باشد.

مدت زمان ارائه خدمات:

  • چکاپ دوره ای بصورت ماهانه
  • انجام کلیه امور در هر ساعت از شبانه روز حتی روزهای تعطیل

* امکان انتخاب پزشک خانم یا آقا

اِچپِن، یک اپلیکیشن هوشمند و مبتنی بر مکان است که درخواست شما را به مراکز ارائه دهنده خدمات پزشکی و پرستاری در منزل ارسال کرده و نزدیکترین پزشک یا پرستار به منزل شما اعزام می شود.

از آنجا که مراکز، اعزام نیروها را انجام می دهند، شما می توانید قیمت خدمات هر مرکز را مشاهده و با دیگر مراکز مقایسه نموده و با در نظر گرفتن امتیاز هر مرکز، درخواست خود را ثبت نمایید.

برای مشاهده قیمت، می توانید از نسخه تحت وب استفاده کرده و یا نسخه اندروید و ios را نصب نموده و در غیر اینصورت، با شماره های 66436563-021 و یا 09386110504 تماس بگیرید.

راه های ثبت درخواست
وب اپلیکیشن

نسخه تحت وب

دانلود اپلیکیشن

اندروید و ios

فرم درخواست

ارسال ایمیل

تماس تلفنی

09386110504 021-66436563

شماره موبایل

ثبت شماره تماس با شما

Call Now Button021-66436563