فیزیوتراپ و توانبخش

روش درمانی مفیدی که برای افرادی که آسیب دیده اند و نیاز به انجام حرکاتی برای بازتوانی اندام آسیب دیده خود دارند، فیزیوتراپی یا توانبخشی نام دارد.

بعد از هر مشکلی نظیر شکستگی و یا شکاف در استخوان، آسیب‌های ستون فقرات، سکته مغزی، اختلالات عصبی، صدمات ورزشی و انجام جراحی، بدن برای بازگشت به شرایط طبیعی و افزایش عملکرد خود به درمان توسط متخصصین فیزیوتراپی نیاز پیدا می‌کند.

توانبخشی و فیزیوتراپی شام موارد زیر می شود:

  • خدمات فیزیوتراپی در منزل
  • شنوایی شناسی و مشاوره (سنجش میزان شنوایی / مشاوره سمعک توسط کارشناس)
  • کاردرمانی و مشاوره
  • گفتاردرمانی و مشاوره

انواع خدمات فیزیوتراپی قابل ارائه:
1. سر و گردن
2. شانه
3. آرنج
4. دست
5. کمر
6. لگن
7. زانو
8. پا
و همچنین خدمات تخصصی تناسب اندام و لاغری

شنوایی شناسی و مشاوره:

شنوایی سنجی نوعی آزمایش است که در آن با راه‌های مختلفی میزان شنوایی شما را اندازه گیری می‌کنند. هدف اصلی از انجام شنوایی سنجی این است که مکانیسم‌های گوش شما که در شنیدن صداها نقش دارند را مورد معاینه قرار دهند تا از سالم بودن آنها اطمینان حاصل شود.

کاردرمانی و مشاوره:

کسی که به علت بیماری، تصادف یا مسن شدن توانایی های طبیعی را که افراد دیگر دارند نداشته یا آنها را از دست داده است، بچه هایی که به علت مشکلات مادرزادی توانایی های طبیعی را ندارند، کسانی که به علت عقب افتادگی های ذهنی نمی توانند کارهای معمولی را انجام بدهند و بسیاری افراد دیگر میتوانند از کمک یک کاردرمانگر استفاده کنند.

گفتاردرمانی و مشاوره:

هرگونه مشکلی شامل لکنت زبان، اختلالات تلفظی و تولیدی، اختلالات صوت (صدا)، اختلالات یادگیری، آسیب شنوایی، آفازی (زبان پریشی)، گفتار فلجی، ارتباط مکمل و جایگزین، شکاف کام و لب، بیش فعالی، اوتیسم، کم توانی ذهنی، بلع و غیره و می تواند با کمک گفتاردرمان، حل شود.

 

* امکان انتخاب فیزیوتراپ یا توانبخش خانم یا آقا

کلیه نیروهای اعزامی دارای تاییدیه های لازم و مدارک دال بر تخصص و سابقه کاریشان می باشند که هر مرکز مدارک را از آن ها گرفته و پاسخگوی مسائل و امور پشتیبانی می باشد.

مدت زمان ارائه خدمات:

  • هر ساعت از 24 ساعت شبانه روز حتی روزهای تعطیل

* کارشناسی و جلسه اول برای انجام خدمات فیزیوتراپی در منزل، رایگان و تعیین تعرفه خدمات جلسات بعدی توسط کارشناس و بسته به شرایط بیمار انجام می گیرد.

اِچپِن، یک اپلیکیشن هوشمند و مبتنی بر مکان است که درخواست شما را به مراکز ارائه دهنده خدمات پزشکی و پرستاری در منزل ارسال کرده و نزدیکترین پزشک یا پرستار به منزل شما اعزام می شود. 

از آنجا که مراکز، اعزام نیروها را انجام می دهند، شما می توانید قیمت خدمات هر مرکز را مشاهده و با دیگر مراکز مقایسه نموده و با در نظر گرفتن امتیاز هر مرکز، درخواست خود را ثبت نمایید. 

برای مشاهده حدود قیمت (قیمت نهایی بسته به شرایط بیمار، طی تماس تلفنی کارشناسان، داده می شود)، می توانید از نسخه تحت وب استفاده کرده و یا نسخه اندروید و ios را نصب نموده و در غیر اینصورت، با شماره های 66436563-021 و یا 09386110504 جهت استعلام قیمت نهایی تماس بگیرید.

راه های ثبت درخواست
وب اپلیکیشن

نسخه تحت وب

دانلود اپلیکیشن

اندروید و ios

فرم درخواست

ارسال ایمیل

تماس تلفنی

09386110504 021-66436563

شماره موبایل

ثبت شماره تماس با شما

Call Now Button021-66436563