تصویربرداری

تصویربرداری در منزل شامل رادیولوژی و سونوگرافی می باشد که در موارد متعددی انجام رادیولوژی و سونوگرافی، برای بیماران از سوی پزشکان توصیه می شود.

1- رادیولوژی:

انجام رادیوگرافی (رادیولوژی پرتابل) به آن دسته از افرادی توصیه می شود که توانایی مراجعه به مراکز تصویربرداری را ندارند. گروه هایی که به خدمات تصویر برداری در منزل نیازمند هستند عبارت اند از:

  • افراد سالمند
  • بیماران با عدم قابلیت حرکتی
  • افراد دچار سکته مغزی و یا آسیب های مغزی نخاعی
  • بیماران دارای شکستگی لگن و…
  • در زمان آلودگی هوا برای بیماران مستعد آسم و…
  • بیمارانی که در منزل بستری و دارای Traction (وزنه) هستند.

2- سونوگرافی:

از این روش می توان برای بررسی احشاء داخل شکم و لگن مانند: کلیه ها و مجاری ادراری، رحم و تخمدان ها، کبد و کیسه صفرا و مجاری صفراوی، پروستات، مثانه، طحال و همچنین بیضه ها و تیروئید و عروق خونی استفاده کرد.

بعد از ثبت درخواست، پزشک متخصص با دریافت گزارش از شرح حال و مشخصات بیمار، به منزل یا محل قرارگیری بیمار در سریع‌ترین زمان ممکن مراجعه می‌کند. پس از رسیدن و انجام دادن خدمات رادیولوژی یا سونوگرافی برای بیمار، در صورت درخواست بیمار عکس‌ها را به ایشان تحویل می‌دهد تا بیمار به پزشک متخصص موردنظر خود مراجعه کند و یا مستقیما عکس ها به بیمارستان ارسال شده تا بررسی انجام و نتیجه برای بیمار ارسال شود. 

برای تصویر برداری از بیماران ناتوان در منزل از تجهیزات رادیولوژی و سونوگرافی قابل حمل و با رعایت کلیه مسائل ایمنی استفاده می‌شود. 

اِچپِن، یک اپلیکیشن هوشمند و مبتنی بر مکان است که درخواست شما را به مراکز ارائه دهنده خدمات پزشکی و پرستاری در منزل ارسال کرده و نزدیکترین پزشک یا پرستار به منزل شما اعزام می شود.

از آنجا که مراکز، اعزام نیروها را انجام می دهند، شما می توانید قیمت خدمات هر مرکز را مشاهده و با دیگر مراکز مقایسه نموده و با در نظر گرفتن امتیاز هر مرکز، درخواست خود را ثبت نمایید.

برای مشاهده قیمت، می توانید از نسخه تحت وب استفاده کرده و یا نسخه اندروید و ios را نصب نموده و در غیر اینصورت، با شماره های 66436563-021 و یا 09386110504 تماس بگیرید.

راه های ثبت درخواست
وب اپلیکیشن

نسخه تحت وب

دانلود اپلیکیشن

اندروید و ios

فرم درخواست

ارسال ایمیل

تماس تلفنی

09386110504 021-66436563

شماره موبایل

ثبت شماره تماس با شما

Call Now Button021-66436563