اکسیژن ساز
اکسیژن ساز جهت اجاره یا خرید

اکسیژن ساز ، یکی از دستگاه های پزشکی هست که اکسیژن موجود در هوای محیط را متمرکز می کند تا گاز اکسیژن غنی شده را برای بیماران تامین کند.

اکسیژن ساز  زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که بیمار طبق تجویز پزشک متخصص در شرایطی خاص برای پاسخگویی بدن خود نیازمند اکسیژن باشد.

برای بیمارانی که از آمفیزم، بیماری مزمن انسداد ریه (COPD) و یا سایر بیماری های تنفسی رنج می برند، اکسیژن ساز یکی از تجهیزات ضروری پزشکی است. بیماران حاد ریوی، پونومی، آسمی، قلبی و حتی افراد سالم نیز جهت رفع خستگی روزانه می توانند از این دستگاه استفاده کنند.

انواع مدل های اکسیژن ساز جهت اجاره یا خرید، موجود می باشد.

اجاره تجهیزات پزشکی از اچِپِن، منوط به ارائه ضمانت می باشد که براساس نوع کالای دریافتی و نوع قرارداد این ضمانت می تواند متفاوت باشد.

​​

اِچپِن، علاوه بر اعزام نیروی پزشکی و پرستاری به منزل شما، انواع تجهیزات پزشکی و بیمارستانی را جهت اجاره و خرید عرضه می نماید.

قیمت انواع تجهیزات جهت خرید و یا اجاره بسته به انتخاب بازه زمانی شما جهت اجاره و نوع و مدل وسیله، تفاوت دارد که برای مشاهده قیمت، می توانید از نسخه تحت وب استفاده کرده و یا نسخه اندروید و ios را نصب نموده و در غیر اینصورت، با شماره های 66436563-021 و یا 09386110504 تماس بگیرید.

راه های ثبت درخواست
وب اپلیکیشن

نسخه تحت وب

دانلود اپلیکیشن

اندروید و ios

فرم درخواست

ارسال ایمیل

تماس تلفنی

09386110504 021-66436563

شماره موبایل

ثبت شماره تماس با شما

Call Now Button021-66436563