آزمایشگاه
آزمایشگاه

در مواردی که گرفتن آزمایش خون و ادرار ضرورت دارد، برای بسیاری از سالمندان و بیماران، مراجعه به آزمایشگاه ها و انتظار در صف بیماران، کاری دشوار و طاقت فرساست.

کلیه امور مربوط به گرفتن آزمایش ادرار و خون، توسط نیروی مجرب با رعایت تمام اصول بهداشتی در منزل شما انجام می گیرد.

* امکان انتخاب نیروی خانم یا آقا

نمونه های آزمایش (ادرار و خون)، توسط نیروی اعزامی، به آزمایشگاه های مربوطه ارسال شده و جواب آن ها به درخواست بیمار، یا توسط پیک و یا به صورت عکس و از طریق ایمیل یا روش های دیگر، به دست بیمار خواهد رسید.

تمام افرادی که برای شما اعزام می شوند دارای تاییدیه های لازم و مدارک دال بر تخصص و صلاحیتشان هستند که هر مرکز مدارک را از آن ها گرفته و پاسخگوی مسائل و امور پشتیبانی می باشد.

مدت زمان ارائه خدمات:

  • هر ساعت از 24 ساعت شبانه روز حتی روزهای تعطیل

اِچپِن، یک اپلیکیشن هوشمند و مبتنی بر مکان است که درخواست شما را به مراکز ارائه دهنده خدمات پزشکی و پرستاری در منزل ارسال کرده و نزدیکترین پزشک یا پرستار به منزل شما اعزام می شود. 

از آنجا که مراکز، اعزام نیروها را انجام می دهند، شما می توانید قیمت خدمات هر مرکز را مشاهده و با دیگر مراکز مقایسه نموده و با در نظر گرفتن امتیاز هر مرکز، درخواست خود را ثبت نمایید. 

برای مشاهده قیمت، می توانید از نسخه تحت وب استفاده کرده و یا نسخه اندروید و ios را نصب نموده و در غیر اینصورت، با شماره های 67302-021 و یا 09386110504 تماس بگیرید.

راه های ثبت درخواست
وب اپلیکیشن

نسخه تحت وب

دانلود اپلیکیشن

اندروید و ios

فرم درخواست

ارسال ایمیل

تماس تلفنی

09386110504 021-66436563

شماره موبایل

ثبت شماره تماس با شما

Call Now Button021-66436563